Školení

Lepší budoucnost

Měkké dovednosti

Mezi tyto dovednosti řadíme komunikační a manažerské schopnosti, patří  sem: vyjednávání a řešení konfliktů,  obchodní jednání, osobní efektivita, asertivní jednání, strategické neboli koncepční myšlení, tvůrčí nebo týmové řešení problémů, zvyšování kvalifikace, ochota učit se novým věcem a další důležité dovednosti, které lze vylepšovat a učit se je.

IT školení

Naše firma patří několik let mezi kvalitní vzdělávací instituci v různorodé výuce IT kurzů a školení. Tým profesionálních lektorů, kteří se neustále vzdělávají a pracují na své odborné způsobilosti, nadchnul již přes tisíc posluchačů, kteří absolvovali školení v různých IT oborech.

Jazykové dovednosti

Nabízíme vysoce kompaktní a intenzivní jazykové kurzy, šité na míru a nebo vhodné i pro jednotýdenní pobyt. Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí maximálně efektivně využít svůj čas studiem odborného jazyka. Součástí kurzu je výuka v „terénu“ formou exkurze do firmy, ve Vámi zvoleném oboru, kde máte jedinečnou možnost komunikace v reálném prostředí.

Vitální firma

Školení, které se zabývá předpoklady úspěšné firmy: firemní kultura, vize, cíle a správnou motivaci zaměstnanců. Zaměřujeme se na silné stránky každého zaměstnance a ty se snažíme rozvíjet.

Vitální manažer

Školení je zaměřeno na celostní vzdělávání. Každý z nás by měl mít rovnováhu v pěti oblastech – zdraví, práce, vztahy a rodina, finance a seberozvoj. Tyto okruhy zvyšují kvality, jak v osobním, tak profesním životě.