O Nás

Lepší budoucnost

Jsme dynamická firma, která je na trhu víc jak 5 let. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vzdělávání. Náš cíl je mít kvalitní školení co přináší pozitivní změnu v oblasti osobního, tak firemního rozvoje, jinak řečeno,jde nám hlavně o člověka jako takového.

Naučíme Vás mít dobrý vztah k sobě samým (což je základ). Od toho se odvíjí vztah k firmě, kterou zastupujete, vytvoření vztahu k stávajícím a potencionálním klientům.

Školení zajišťují profesionálové, jež mají mnohaleté zkušenosti a praxi v tomto oboru. Máme víc než 2000 lektorů, kteří školí napříč celým spektrem od měkkých dovedností, IT školení, jazykové kurzy, tak až po tvrdé dovednosti.

Miroslav Otisk

Jednatel

Hledáme zkratky tam, kde je třeba budovat pevné základy. Nehledejte důvody proč to nejde, ale možnosti a nástroje, jak to zlepšit. My pomáháme firmám se vyvíjet step by step.  

David Hajdu

Ředitel

Dnešní doba je uspěchaná, plná všemožných informací a dezinformací. My se snažíme pořád zjišťovat nové trendy, které fungují a díky tomu posouváme firmy kupředu rychleji, než by to realizovali přirozenou cestou.